Koncert w „Jordanie”

Data publikacji: 18 marca 2022
kobieta podczas śpiewu

„Miłość jest wszystkim, co tracisz bez miłości” – pod takim tytułem celebrowaliśmy wczorajszy wieczór w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. H. Jordana. Talentem, ciepłem, sercem oraz efektami swojej pracy dzielili się uczestnicy zajęć wokalnych z p. Małgorzatą Zachnik – zespół Szansa w składzie: Maja Czernecka, Kinga Kłusek, Karolina Popielarz, Karolina Mazur, Natalia Froelich, Karolina Jędruszek, Ewelina Wylenzek, Julia Trzeja, Justyna Tarach, Magda Bembenek, Mateusz Kołodziej, Wiktoria Komora oraz solistki Emilka Łuczak, Zuzia Bryk, Agata Michalik i Zosia Ficek.

Publiczności zaprezentowali się w repertuarze trudnym, nieoczywistym, emocjonalnym, momentami żywiołowym, to znów skłaniającym do zamyślenia nad miłością, która jest najtrudniejszym z zadań, najpiękniejszym z uczuć, największą tajemnicą.

Były m.in. piosenki z repertuaru Kuby Badacha, Anny Jantar, Edith Piaf, Sanah, Kaliny Jędrusik czy Ewy Demarczyk. Oglądającym występ nie umknęło także, że występujący dali się poznać jako spójny, zgrany zespół, czuwający nad pracą w kulisach.

Dziękujemy za obecność i dary materialne ofiarowane na rzecz naszych ukraińskich przyjaciół.

W tym dramatycznym czasie zwracamy oczy ku wszystkim iskrom dobra, które dają energię do działania i nadzieję na przyszłość.

źródło PMDK Jordan

Call Now ButtonZadzwoń teraz