Dziękujemy za wsparcie

Data publikacji: 19 maja 2022
paleciak wózek widłowy podczas przewozu skrzynek

Od czasu wybuchu wojny na Ukrainie, każde prowadzone nasze działania pomocowe są wspierane przez różne instytucje i firmy. Dzięki takiej współpracy oraz zaangażowaniu mieszkańców i urzędników, w tym z Landkreis Erlangen-Höchstadt, pomagamy i wspieramy rodziny ukraińskie, które w wyniku trwającej wojny straciły swój dom. W czynną pomoc włączyło się kilka firm, które od początku wspomagały nas w tych działaniach.

Szczególnie dziękujemy kierownictwu firm:

• Chemet S.A w Tarnowskich Górach,
  • Castorama z siedzibą w Tarnowskich Górach,
  • Remondis Tarnowskie Góry Sp.z.o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach,
  • PHU Prima Świekot, Batko Sp.J z siedzibą w Tarnowskich Górach,
  • VEOLIA Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp.z.o.o.,
  • Inter – Turbo Zakład regeneracji (…) z siedzibą w Nowym Cheche,
  • Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane MULTI-SPEC.

Dzięki szerokiej współpracy, prowadzone działania i pomoc, w tym funkcjonowanie powiatowego HUB-u jest dobrze oceniana przez naszych gości z zagranicy, a także samych zainteresowanych.

Nie udałoby się tego osiągnąć bez Waszego wsparcia. Szczere wyrazy uznania dla wszystkich, którzy czynnie lub pośrednio wspierają nas w niesieniu pomocy. Wszystkim zaangażowanym, wolontariuszom, mieszkańcom, gminom, szkołom i firmom wspierającym te działania jeszcze raz serdecznie dziękujemy!