Życzenia dla rodzin zastępczych

Data publikacji: 31 maja 2022
mężczyzna przekazuje upominki dla kilku osób siedzących przy stole

Wczoraj obchodzili swoje święto, dzisiaj się szkolili. Kilkanaście osób, które tworzą rodziny zastępcze w naszym powiecie uczestniczyło w specjalistycznym szkoleniu przygotowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach w ramach konkursu „Zrozumieć Dziecko-edycja lokalna” organizowanego przez Fundację ERNST & YOUNG.

W imieniu całego Zarządu życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego złożył Stanisław Torbus – członek zarządu powiatu, wręczył także symboliczne powiatowe upominki wszystkim uczestnikom warsztatów. Życzenia i podziękowania złożyła także dyrektor PCPR-u Klaudia Zyśk i Janina Lizis.

My jeszcze raz życzymy wytrwałości i siły na każdy dzień. Serdecznie Wam dziękujemy w imieniu wszystkich dzieci, które znalazły u Was wsparcie i pomoc.

#otwórz serce