„Powiatowa Akademia Sukcesu Ucznia Szkoły Zawodowej”. Uroczyste zakończenie i podsumowanie projektu cz.1

Data publikacji: 31 maja 2022
na sali, auli Izabela Domagała, Stanisław Torbus, Krystyna KOsmala, Sebastian Nowak,

Dzisiaj odbyła się konferencja podsumowująca projekt pn. „Powiatowa Akademia Sukcesu Ucznia Szkoły Zawodowej”. Uroczyste zakończenie i podsumowanie projektu odbyło się w auli warsztatów tarnogórskiego „Mechanika”. Wśród gości była pani Izabela Domogała – członek Zarządu Województwa Śląskiego, która od początku wspierała realizację projektu. Zarząd Powiatu, pracownicy Biura Strategii i Rozwoju, dyrektorzy szkół ponadpodstawowych, nauczyciele, przedstawiciele Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Katowicach podsumowali ostatnie 4 lata trwania programu.

Więcej informacji z konferencji jutro na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy.