Powiat Tarnogórski otwarty dla młodzieży

Data publikacji: 1 czerwca 2022
grupa młodzieży pozuje z kubkami promocyjnymi,


Nasza oferta edukacyjna dla absolwentów podstawówek, to jedna z najbardziej atrakcyjnych w regionie. Różnorodność i ilość szkół jest dodatkowym atutem i daje możliwość wyboru własnej ścieżki edukacyjnej.

Praktycznie w jednym miejscu, blisko siebie, mamy wszystkie możliwe kierunki kształcenia. Klasy techniczne, branżowe, ogólnokształcące, z najlepszą kadrą pedagogiczną i nowoczesnym zapleczem dydaktycznym. Wszystkie szkoły, znajdują się w obrębie centrum miasta, dobrze skomunikowane, co pozwala na integrację uczniów z różnych placówek i możliwość podtrzymywania kontaktów i przyjaźni z szkół podstawowych.

O tych i innych walorach edukacji w powiecie, podczas spotkania z tarnogórskimi ósmoklasistami, mówił Rafał Biczysko ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Spotkanie było też okazją do zadawania pytań dotyczących kształcenia, odbywania zagranicznych praktyk, możliwości podejmowania pracy po ukończeniu poszczególnych szkół. Na koniec każdy z uczestników otrzymał kubek promujący naszą akcję #uczęsięwtg.

grupa grupa osób na sali gimanstycznej,
Call Now ButtonZadzwoń teraz