15-lecie Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Data publikacji: 10 czerwca 2022
dwie kobiety uśmiechniete trzymają bukiet kwiatów

Uroczyste podsumowanie 15-lecia Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku odbyło się w minioną środę w Kompleksie Zamkowym „U Wrochema” w Starych Tarnowicach.

Z okazji jubileuszu został wydany folder współfinansowany ze środków powiatu tarnogórskiego. Podczas uroczystości Magdalena Latacz – prezes UTW podziękowała staroście Krystynie Kosmali oraz wszystkim członkom zarządu powiatu za czynny udział w życiu stowarzyszenia, wszelką pomoc i zawsze dobre słowo.

Wśród kilkuset gości i członków stowarzyszenia byli przedstawiciele współpracujących samorządów i organizacji, Członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała, członkowie Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry oraz wielu znakomitych gości.

Ciepłe słowa uznania wraz z gratulacjami złożyła w imieniu całego Zarządu Powiatu Starosta Krystyna Kosmala, życząc wszystkim członkom stowarzyszenia pomyślności, zdrowia i kolejnych jubileuszy. Na ręce prezes Magdaleny Latacz, wiceprezes Barbary Holy, Ewy Słabik, Hanny Bednarz oraz Stanisławy Szymczyk zostały złożone kwiaty oraz powiatowe upominki. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów.