Sukces młodzieży powiatowego ośrodka w XV Podkarpackim Memoriale Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych

Data publikacji: 17 czerwca 2022
grupa osób stojąca blisko siebie, po prawej stronie dziewczyna z transparentem

XV Podkarpacki Memoriał Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych odbył się 8 czerwca 2022 r. na Stadionie Lekkoatletycznym w Stalowej Woli. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Tarnowskich Gór reprezentowali powiat tarnogórski na zaproszenie Starosty Powiatu Stalowowolskiego i Dyrekcji Zespołu Szkół Specjalnych nr 6 w Stalowej Woli.
Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach, dobrani ze sobą pod względem kategorii wieku i wyników przesłanych przez trenerów. Grupa uczniów z SOSW godnie reprezentowała nasz powiat zdobywając czołowe lokaty w następujących konkurencjach:

Klasyfikacja dziewcząt:
Bieg na 200 m: I i II miejsca
Skok w dal: I i II miejsca
Klasyfikacja chłopców:
Bieg na 200m: I,II,IV miejsca
Skok w dal: II i III miejsca

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Stalowej Woli, a sponsorami Powiat Stalowowolski oraz miasto Stalowa Wola. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom, życzymy dalszych sukcesów oraz niesłabnącej motywacji do pokonywania barier i stereotypów.

Galeria zdjęć udostępniona z zasobów SOSW w Tarnowskich Górach.