Powiatowy Mini Mundial 2022- piłkarskie święto dzieciaków pełne zabawy !

Data publikacji: 22 czerwca 2022
duża grupa dzieci na trawie w kolorowych strojach

Wspaniała impreza dla miłośników sportu Mini Mundial 2022, odbyła się w miniony weekend. Uczestnikom dopisała pogoda oraz świetna atmosfera spotkania.

W sobotę 18 czerwca odbyły się rozgrywki na terenie boisk w Radzionkowie oraz w Orzechu. Zadanie dofinansowano ze środków powiatu tarnogórskiego. Podczas otwarcia zawodów z ramienia powiatu byli obecni wicestarosta Sebastian Nowak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Cichosz.

Mini Mundial 2022 zgromadził na murawie 24 drużyny piłkarskie dzieci z roczników 2013-2014, które zjechały się z obszaru całego powiatu. Wspaniała zabawa była wypisana na twarzy każdego uczestnika. Dzieci ubrane były w koszulki w barwach państw biorących udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, co stanowi kolejny ciekawy akcent imprezy.

Do fazy finałowej zakwalifikowało się 16 drużyn, które rywalizowały w niedzielę 19 czerwca w rozgrywkach na stadionie w Radzionkowie. Zwyciężył UKS Trójka Tarnowskie Góry, grający w barwach Chorwacji. Gratulacje dla zwycięzców oraz uczestników, życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Zadzwoń teraz