Uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Tarnowskich Gór laureatką wojewódzkiego konkursu

Data publikacji: 28 czerwca 2022
kilka osób stoi obok siebie, mężczyzna wręcza dziewczynie dokument, w tle duże schody

W dniu 28 maja 2022 roku w Westybulu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w Konkursie „Bezpieczny Internet oknem na świat” organizowanym przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach we współpracy z Wojewódzkim Zespołem do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi.

Druga edycja konkursu plastycznego została ogłoszona 18.10.2021 roku i była skierowana do uczniów wszystkich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu województwa śląskiego. Tematyką było umiejętne i bezpieczne korzystanie z zasobów Internetu. Konkurs miał także na celu poszerzenie wśród uczniów wiedzy dotyczącej zjawiska handlu ludźmi i cyberprzemocy. Prace składane do 30.11.2021 roku, były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Na konkurs plastyczny zgłoszono 500 prac. Jury wyłoniło w dniu 27.12.2021 roku zwycięzców konkursu na najlepszy plakat, wśród których znalazła się laureatka z naszego powiatu.

Uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Tarnowskich Gór Karolina Korek, pod kierunkiem nauczycielki Barbary Klimek, przesłała na konkurs swoją pracę, która została poddana ocenie jury na równi z innymi uczestnikami i zdobyła zaszczytne III miejsce na podium w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Serdecznie gratulujemy sukcesu zarówno utalentowanej uczennicy, jak również kadrze tarnogórskiego ośrodka za motywowanie i pomoc w osiąganiu sukcesów swoim podopiecznym.

Call Now ButtonZadzwoń teraz