Pożegnanie dyrektorów kończących pracę w tarnogórskiej „Kolejówce” i „Sorbonie”

Data publikacji: 29 czerwca 2022
grupa osób stojąca blisko siebie w jednym rzędzie, część z osób trzyma w rękach dokumenty

Tegoroczne zakończenia roku szkolnego w dwóch tarnogórskich placówkach edukacyjnych zbiegły się z pożegnaniem dyrektorów, którzy zakończyli pracę w zarządzanych placówkach w związku z przejściem na emeryturę.

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach, połączone z pożegnaniem odchodzącej z funkcji Pani Dyrektor Małgorzaty Grzesiakowskiej. W uroczystości uczestniczyła Starosta Krystyna Kosmala, która wręczyła wyróżnionym uczniom nagrody oraz świadectwa z czerwonym paskiem, a także podziękowała ustępującej dyrektorce za aktywną i pełną pasji prace na rzecz rozwoju szkoły oraz edukacji uczniów.

Tego samego dnia odbyło się zakończenie roku szkolnego w Wieloprofilowym Zespole Szkół, gdzie miało miejsce pożegnanie Dyrektora Jerzego Jankowskiego, który zakończył pracę w tarnogórskiej „Sorbonie”. Na zaproszenie społeczności szkolnej w uroczystości uczestniczył Wicestarosta Sebastian Nowak. Tego dnia odbyło się także wręczenie certyfikatów i zaświadczeń zawodowych związanych z Projektem PASUSZ. Wicestarosta wręczył uczniom certyfikaty oraz złożył podziękowania dyrektorowi za działania podejmowane na rzecz rozwoju szkoły oraz zaangażowanie w kształcenie młodzieży z Wieloprofilowego Zespołu Szkół.

Zadzwoń teraz