Kolejny plenerowy spektakl V edycji Teatralnego Parkowania za nami

Data publikacji: 25 lipca 2022
trzy osoby stojące na scenie, każda trzyma w dłoni parasolkę

23 lipca w tarnogórskim parku miejskim odbył się kolejny plenerowy spektakl w ramach V edycji Teatralnego Parkowania. Tym razem wystąpił Teatr Kultureska z radosnym spaktaklem „Bajeczna Fiesta” skierowanym głównie do najmłodszych uczestników wydarzenia.

Biedronka Ilonka, Pszczółka Julka oraz Jelonek Bronek wprowadzili dzieci we wspaniały nastrój. Bohaterowie wspólnie tworzą wyjątkowo zabawny zespół The Jelonband, który odśpiewał swój wielki hit: „Ole ole, ole ole! Czysta przyrodo – kochamy cię!”.

„Bajeczna Fiesta” to interaktywny spektakl, który poprzez elementy tańca, animacji oraz wesołej muzyki przykuwa uwagę najmłodszych uczestników, a fabuła przedstawienia ma na celu kształtowanie pozytywnych wartości u dzieci i młodzieży.

Przez całe lato zapraszamy wraz z Góry Kultury na wyjątkowe spektakle w okolice Muszli, gdzie organizowane będą spektakle teatralne w przestrzeni tarnogórskiego parku miejskiego. Wstęp wolny. Wydarzenie dofinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Galeria zdjęć z zasobu Stowarzyszenia Góry Kultury.