Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek z wizytą w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 10 sierpnia 2022
grupa osób siedząca na stołkach przy stołach nakrytych niebieskimi obrusami

Wczoraj do Tarnowskich Gór dotarł Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, który w siedzibie Starostwa Powiatowego odbył spotkanie ze Starostą Krystyną Kosmalą, zaproszonymi parlamentarzystami, a także włodarzami miast i gmin wchodzących w skład powiatu tarnogórskiego. Przybyli również przedstawiciele Sejmiku Śląskiego.

Podczas wizyty omówiono istotne kwestie związane z realizowanymi i planowanymi inwestycjami na terenie powiatu tarnogórskiego, poruszono sprawy bieżących wyzwań i zadań stojących przed samorządami w naszym powiecie.

Jarosław Wieczorek pojawił się także na miejscu zakończonej inwestycji przebudowy tarnogórskiej infrastruktury drogowej: skrzyżowanie ulic Powstańców Śląskich, Styczyńskiego i Sienkiewicza, gdzie rozmawiał ze Stanisławem Torbusem reprezentującym Zarząd Powiatu Tarnogórskiego. Będąc na miejscu Wojewoda miał możliwość zobaczyć jak znacząco zrealizowana inwestycja wpłynęła na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.