Premiera słuchowiska w Kościele Zbawiciela

Data publikacji: 14 września 2022
KIlka osób stojących obok siebie, w tle fortepian i ołtarz. Na ścianie po lewej stronie wisi duży monitor.

Parafia Ewangielicko-Augsburska przy Tarnogórskim Rynku we współpracy ze Stowarzyszeniem Wrazidlok stworzyła słuchowisko do oprowadzania po Kościele Zbawiciela. Powiat Tarnogórski współfinansował powstanie słuchowiska, a Starosta Krystyna Kosmala została jego Mecenasem. Na premierze, która odbyła się 10 września był obecny Wicestarosta Sebastian Nowak oraz wszyscy zaangażowani w powstanie przewodnika audio.

Serdecznie dziękujemy ks. Sebastianowi Mendrokowi za działania na rzecz rozwoju parafii oraz wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego przewodnika. Jednocześnie zapraszamy do wizyty w Kościele Zbawiciela i wysłuchania przepięknie opowiedzianej historii.