25-lecie Chóru „Niezdareczka”

Data publikacji: 19 września 2022
Grupa dziewcząt w strojach regionalnych stojąca na scenie, w tle banek z napisem 25-lecie Chóru Niezdareczka.

18 września obchodzono uroczysty Jubileusz 25-lecia Chóru „Niezdareczka”. Uroczystość rozpoczął dziewczęcy zespół Sączowianki, składający się z grup Małe Sączowianki, Sączowianki i Wianki. Występ podobał się publiczności, która przyjęła dziewczęta z aplauzem . Podczas uroczystości Chór „Niezdareczka” wykonał kilka utworów, a dobrany repertuar doskonale wpisał się w obchodzony Jubileusz.

Był też czas na przyjęcie życzeń i podziękowań za lata pracy na rzecz promowania wartości muzycznych i regionalnych przez „Niezdareczki”. Starosta Krystyna Kosmala przekazała serdeczne życzenia i gratulacje, życząc dalszych sukcesów i kolejnych Jubileuszy. Wśród zaproszonych gości był między innymi Wójt Gminy Ożarowice Grzegorz Czapla, który także złożył serdeczne gratulacje.

Wszystkim członkom i zaangażowanym w tworzenia Chóru „Niezdareczka” gratulujemy wspaniałego Jubileuszu i życzymy kolejnych udanych występów oraz dalszego rozwoju artystycznego.