70-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie

Data publikacji: 17 października 2022
Duża grupa osób zgromadzona w przestrzonnej sali, a której panuje półmrok. Wszyscy skierowani są w stronę sceny, na której stoji kilka osób, w tle widnieje napis 70 lat.

Jubileusz 70-lecia działalności szkoły odbył się w dniu 15 października w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie. Program artystyczny, który przyświecał uroczystości wprowadził zgromadzonych gości w miły nastrój.

Krzysztof Łoziński reprezentując Zarząd Powiatu Tarnogórskiego złożył na ręce Pani Dyrektor Danuty Minas serdeczne gratulacje i podziękowania za codzienną pracę świadczoną na rzecz edukacji młodzieży. Gratulacje złożyli także w imieniu własnym i wszystkich radnych Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Kazimierz Gwóźdź oraz Dariusz Wysypoł.

Podczas uroczystości nie zabrakło miłych słów, pięknych gestów, wyróżnień oraz wspaniałych wspomnień. Absolwenci szkoły mieli możliwość przypomnieć sobie koleżanki ze szkolnej ławki oraz zapoznać się z galerią fotografii szkoły w archiwalnej i współczesnej odsłonie.

Serdeczne gratulacje z okazji wspaniałego Jubileuszu ! Życzymy kolejnych lat świetności.

Call Now ButtonZadzwoń teraz