30-lecie Regionalnej Izby Gospodarczej Delegatury w Bytomiu

Data publikacji: 26 października 2022
Grupa osób stojąca obok siebie w rzędzie, na scenie. W tle podświetlony baner.

21 października w sali im. Didura Opery Śląskiej odbyła się uroczysta gala, podczas której podsumowano dokonania roku 2019/2021. Wśród zaproszonych gości Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Delegatury w Bytomiu byli Starosta Krystyna Kosmala wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Przemysławem Cichoszem oraz Wicestarosta Sebastian Nowak i Wiceprzewodniczący Rady Kazimierz Gwóźdź.

Członkowie Regionalnej Izby Gospodarczej Delegatury w Bytomiu podsumowali ostatni rok. Krystyna Kosmala oraz Kazimierz Gwóźdź podczas gali odebrali wyróżnienia związane z 30-letnią działalnością izby oraz współpracą na rzecz rozwoju przedsiębiorstw. Życzenia oraz gratulacje członkom zarządu izby złożyli wszyscy obecni przedstawiciele Powiatu Tarnogórskiego.

Podczas uroczystości, jak co roku zorganizowano kwestę na rzecz ubogich Polaków mieszkających na KRESACH.

Zdjęcia: www.iriscream.pl