Największa inwestycja dobiega końca

Data publikacji: 27 października 2022
Widok na długi korytarz.

Dobiega końca jedna z największych inwestycji Powiatu Tarnogórskiego. Obecnie trwają ostatnie prace budowlane związane z wykończeniem pomieszczeń, montażem specjalistycznego sprzętu oraz urządzeń medycznych. Jest to też czas pierwszych odbiorów technicznych, związanych z budową nowoczesnego bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni powiatowego szpitala.

Eksperci i specjaliści przeprowadzają testy zastosowanych nowoczesnych systemów bezpieczeństwa oraz powstałych instalacji eklektycznych, gazowych i wodnych.
Już dziś możemy przedstawić kilka zdjęć przedstawiających znaczny postęp prac, a także jak bardzo zmienił się budynek byłej kuchni Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego im. Hagera w Tarnowskich Górach. Inwestycja jest realizowana z budżetu powiatu i rezerwy celowej budżetu państwa.