Ostatnia prosta przed finalizacją inwestycji

Data publikacji: 27 października 2022
Maszyna budowlana znajdująca się na pasie drogowym. Obok maszyny po lewej stronie znajdują się robotnicy w kamizelkach.

Remont i przebudowa tej długo wyczekiwanej inwestycji są realizowane przez Powiat Tarnogórski we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry i Urzędem Miasta Radzionków.

Obszar budowy znajdujący się na terenie miasta Radzionków jest już na ukończeniu, trwają ostatnie czynności zmierzające do finalizacji prac na tym odcinku związane z budową chodników. Trwa realizacja robót związanych z budową drugiej części ciągu pieszo-rowerowego obejmującego ulicę Radzionkowską w Tarnowskich Górach.

Inwestycja powstaje w ramach zadania: „Remont i przebudowa DP3271S w Radzionkowie w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Wartość zadania oszacowano na ok. 5 mln złotych.