„Znicz 2022” – zmiany w organizacji ruchu- powiat tarnogórski

Data publikacji: 27 października 2022
policyjny radiowóz, obok stoją policjanci w mundurze


W związku z dniem Wszystkich Świętych zmieniona zostanie organizacja w ruchu drogowym w kilku miejscach powiatu. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami, w niektórych miejscach będą obowiązywać już od piątku 28.10.2022r.

W Radzionkowie w dniach 31 października godz. 6:00 do 2 listopada godz. 20:00, ulice Orzechowska i Jaśminowa częściowo zostaną wyłączone z ruchu samochodów. Odbywał się będzie tylko ruch pieszych.

W Tarnowskich Górach w dniach od 28 października do 3 listopada przy ulicy Gliwickiej od skrzyżowania z ulicą Łomnickiego do ronda przy ulicy Wyszyńskiego zostanie umieszczony dodatkowo znak „zakaz zatrzymywania się”.

W Tarnowskich Górach w dniach od 28 października do dnia 3 listopada, przy ulicy Wyszyńskiego na odcinku od ulicy Krótkiej do skrzyżowania z Obwodnicą /DK 11/, zostanie umieszczony znak „zakaz zatrzymywania się”.

W Kaletach od 29 października do 2 listopada zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ulicy Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ulicy księdza Rogowskiego. W związku z powyższym na wlocie od ulicy księdza Rogowskiego, w ulicę Pokoju, zostanie ustawiony znak D-3 (droga jednokierunkowa) zaś od ulicy Sobieskiego stanie znak B-2 (zakaz wjazdu). Zgodnie z tym ruch samochodów będzie odbywał się od ulicy księdza Rogowskiego – ulicą Pokoju – z wyjazdem przez ulicę Sobieskiego.

W Nakle Śląskim przy ulicy Lipowej i Cmentarnej w dniach od 31 października do 2 listopada wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy⬆️.

źródło: KPP Tarnowskie Góry

Call Now ButtonZadzwoń teraz