Niezwykłe prace konkursowe projektu „Nasze Serca z Ukrainą”

Data publikacji: 31 października 2022
Grupa osób stojąca obok siebie.

W ubiegłym tygodniu zakończono projekt pn. WARSZTATY akwareli i pasteli- KONKURS prac „NASZE SERCA Z UKRAINĄ”, który zrealizowano w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego.

Warsztaty były skierowane do młodzieży ze wszystkich szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu oraz do uczestników koła plastycznego Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach.

Zajęcia odbywały się pod kierownictwem Beaty Hetmańczyk w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, podczas których uczestnicy zapoznali się z takimi technikami malarskimi jak: sucha pastela, akwarela oraz akryl.

Projekt zakończył się finałowym konkursem prac, gdzie zwycięzców wyłoniło 3 osobowe Jury w składzie: Beata Hetmańczyk Prezes Stowarzyszenia Artystów Śląskich STAŚ, Halina Nogalska Członek Stowarzyszenia Artystów Śląskich STAŚ i Oktawia Hetmańczyk absolwentka Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach, a obecnie studentka studiów II stopnia Politechniki Śląskiej na kierunku Architektura Wnętrz.

Wszystkie prace wykonane przez uczestników były na bardzo wysokim poziomie. Wyłoniono 3 prace zdobywające 1 miejsce, 3 zdobywające 2 miejsce, 3 zdobywające 3 miejsce oraz 12 prac otrzymujących wyróżnienie.

Rozdanie nagród odbyło się w ubiegły piątek na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, gdzie gratulacje i słowa uznania przekazali reprezentując Zarząd Powiatu Wicestarosta Sebastian Nowak oraz Stanisław Torbus, a także Naczelnik Wydziału Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi Ewa Lukosz. Dyplomy zwycięzcom i wyróżnionym wręczyła Beata Hetmańczyk wraz z Haliną Nogalską.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach oraz gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Życzymy kolejnych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych projektach.

Call Now ButtonZadzwoń teraz