Data publikacji: 14 listopada 2022
Sympozjum plakat przedstawiajacy dwie dłonie w uscisku oraz napisy Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach

We wtorek, 15 listopada o godzinie 15-ej, odbędzie się kolejne tym razem już II Sympozjum Powiatowych Społecznych Rad ds. Osób Niepełnosprawnych Województwa Śląskiego „Dzielmy się dobrymi praktykami”.

Sympozjum odbędzie się w formie on-line, a każdy zainteresowany może w czasie rzeczywistym uczestniczyć w Sympozjum i zadawać pytania poprzez kanał you tube (poniżej bezpośredni link)
link do uczestnictwa https://youtu.be/AvL_hkiCHtI

Od lat praca członków Społecznych Powiatowych Rad skupia się na tworzeniu otoczenia przyjaznego osobom borykającym się z problemem niepełnosprawności. Każdy powiat to inna specyfika problemów. Warto skorzystać z rozwiązań wypracowanych i sprawdzonych przez innych, jak również podzielić się swoimi osiągnięciami, dobrymi praktykami. Wspólne działanie przynosi większe sukcesy.