III Edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Świątecznej Przedszkolaków za nami

Data publikacji: 20 grudnia 2022
kilka osób stoi na scenie , wśród dorosłych dziewczynka ubrana w strój ludowy

W minionym tygodniu w Miasteczku Śląskim odbyła się III Edycja Powiatowego Festiwalu Piosenki Świątecznej Przedszkolaków. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty wokalne w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim. Starosta Krystyna Kosmala osobiście złożyła gratulacje artystom, opiekunom oraz wręczyła drobne upominki.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasteczka Śląskiego Michała Skrzydło oraz honorowym patronatem starosty Krystyny Kosmali. Festiwal został przygotowany przez Panie z Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim przy wsparciu tamtejszego urzędu.

Na stronie urzędowej Miasteczka Śląskiego czytamy:

„Składamy podziękowania Patronom i Partnerom tego wydarzenia: Staroście Powiatu Tarnogórskiego Krystynie Kosmali, Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim, Przedszkole nr 3 w Miasteczku Śląskim, Klecha – Met, Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Itaka”, Stowarzyszenie Aktywni Dla Miasteczka 🤝

Dziękujemy również wszystkim przedszkolom z powiatu, które brały udział w Festiwalu, dyrekcji tych przedszkoli oraz nauczycielom i rodzicom małych artystów!”

Uczestnicy tegorocznego festiwalu:

Laura Tobolik Przedszkole nr 1 w Miasteczku Śląskim