Wizyta edukacyjna w starostwie

Data publikacji: 16 stycznia 2023

12 stycznia w tarnogórskim starostwie odbyła się wizyta edukacyjna uczniów szkoły podstawowej ze Strzybnicy. Ósmoklasiści spotkali się m.in. z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, gdzie dowiedzieli się jak zostać legalnym posiadaczem zwierząt egzotycznych, a urzędnicy szczegółowo odpowiedzieli na wszystkie pytania zaciekawionych gości. W Wydziale Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi uczniowie zobaczyli film multimedialny promujący tarnogórskie szkoły ponadpodstawowe.

Wicestarosta Sebastian Nowak zachęcił uczniów do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną tarnogórskich szkół średnich, poruszono przy okazji temat tegorocznych Targów Edukacyjnych.