10-lecie zespołu SIE CHCE

Data publikacji: 7 marca 2023
Kilka kobiet na scenie w błysku reflektorów.

Wczoraj w Tarnogórskim Centrum Kultury odbył się Jubileusz 10-lecia zespołu UTW „SIE CHCE”. Show „MAGIA TAŃCA” zapewniło zgromadzonej publiczności dużo atrakcji i wspaniałą atmosferę. Niezwykła pasja, motywacja i zaangażowanie, to cechy wyróżniające osoby należące do Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, które wciąż zaskakują swoim wigorem i autentycznością. Podczas gali zaprezentowały się także tancerki ze Studia Tańca MK. Starosta Krystyna Kosmala i Krzysztof Łoziński w imieniu zarządu powiatu złożyli życzenia i gratulacje z okazji obchodzonego Jubileuszu. Szczególne gratulacje złożono Pani Marzenie Kobryń ze Studia Tańca MK, która osobiście angażuje się w przygotowywanie wyjątkowych choreografii.

Życzymy kolejnych udanych występów oraz wspaniałych Jubileuszy.