Kreatywni mieszkańcy DPS-u w Łubiu

Data publikacji: 16 marca 2023
Grupa osób stojących obok siebie, w tle baner z logo powiatu tarnogórskiego.

Dzisiaj w starostwie mieszkańcy DPS-u w Łubiu przekazali własnoręcznie zrobione kartki świąteczne, wykonane w ramach terapii zajęciowej.

Współpraca z domami pomocy społecznej ma pozytywne strony, zarówno dla powiatu, jak również dla podopiecznych tych placówek, którzy czują się społecznie dostrzeżeni oraz potrzebni. Poprzez współpracę wykazują się kreatywnością, mając świadomość, że przygotowane przez nich kartki zostaną rozesłane do adresatów w całym kraju oraz poza granicami Polski. Powiat natomiast zyskuje oryginalne i niepowtarzalne kartki, będące unikatowym rękodziełem.

Maria Szuba, Olga Erkier, Dawid Papiernik, Krzysztof Hojka, Marek Urbanek spotkali się dzisiaj ze starostą Krystyną Kosmalą, która osobiście podziękowała za ich pracę i zaangażowanie.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom DPS-u za wykonanie pięknych kartek wielkanocnych. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Roter-Pigula za wspaniałe efekty prowadzonych zajęć.