Bezpieczny cyklista

Data publikacji: 3 kwietnia 2023
Osoba w kamizelce z napisem policja, obok stoi motocykl. W tle widoczna droga i zabudowa miejska.

Dziś od rana tarnogórska drogówka rozpoczęła działania pod nazwą „Bezpieczny cyklista”. Policjanci sprawdzają odpowiednie wyposażenie cyklistów, a także ich uprawnienia do kierowania.

Biorąc pod uwagę coraz większy ruch cyklistów na drogach naszego powiatu, a co za tym idzie większe zagrożenie występowaniem zdarzeń drogowych, policjanci prowadzą dzisiaj akcję „Bezpieczny cyklista”, która w głównej mierze ukierunkowana jest na te osoby, które zdecydowały się zamienić swój samochód, na rower, motorower, motocykl lub elektryczną hulajnogę.

Więcej szczegółów o akcji na stronie: Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach