Nowi dzielnicowi w powiecie

Data publikacji: 6 kwietnia 2023
4 zdjęcia policjantów w mundurach

Od 3 kwietnia służbę na nowych stanowiskach rozpoczęli policjanci naszej jednostki i podległych komisariatów, którym Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach powierzył obowiązki dzielnicowego.

Dzielnica nr 32 Komisariatu Policji w Zbrosławicach: obowiązki dzielnicowego przejął sierż. szt. Łukasz Słowik, który będzie pełnił służbę w swoim rejonie obejmującym miejscowości Czekanów, Ziemięcice, Świętoszowice, Szałsza, Przezchlebie, Zawada, Łubie, Kopienica, Jaśkowice. Dzielnicowy dostępny jest pod numerem telefonu: 47 853 47 15.

Policjant w mundurze.

Nowym dzielnicowym w rejonie służbowym nr 33 w gminie Zbrosławice został st. post. Dawid Tomalka. Obowiązki nowego dzielnicowego będą obejmowały rejon miejscowości Zbrosławice, Ptakowice, Wilkowice, Miedary, Laryszów. Kontakt pod numerem telefonu 47 853 47 15.

Mężczyzna z brodą w mundurze policyjnym.

Obowiązki dzielnicowego w rejonie dzielnicy nr 43 przejął sierż. Mirosław Kracik, który będzie pełnił służbę w swoim rejonie obejmującym miejscowości Wojska, Połomia, Świniowice, Boruszowice, Hanusek, Brynek, Wykierz. Kontakt pod numerem telefonu 47 853 48 16.

Mężczyzna w mundurze z napisem policja.

Obowiązki dzielnicowego w Świerklańcu przejął sierż. Marcel Cichy, który jest dostępny pod numerem telefonu 47 85 345 43.

Mężczyzna w mundurze z napisem policja.

Więcej informacji na stronie internetowej – link

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach