Nowy Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Gliwicach

Data publikacji: 17 maja 2023
Tabliczka z napisami, która trzymana jest w dłoniach.

16 maja odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Gliwicach. Gratulacje nowemu Szefowi ppłk Piotrowi Tadeusiakowi złożył Stanisław Torbus, reprezentujący Zarząd Powiatu Tarnogórskiego. Podczas spotkania omówiono dalszą współpracę dotyczącą wsparcia prowadzonych przez powiat klas mundurowych w zakresie dydaktyczno -praktycznym, a także promocji dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

Mjr Jolanta Połeć czasowo pełniąca obowiązki Szefa WCR w Gliwicach podziękowała wszystkim żołnierzom oraz osobom pracującym w jednostce za współpracę i zaangażowanie. Następnie wraz z obecnym na miejscu gen. bryg. Mirosławem Brysiem Szefem Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji wręczyli nagrody wyróżnionym pracownikom gliwickiego WCR.