Dzień otwarty w tarnogórskim SOSW

Data publikacji: 18 maja 2023
Grupa młodzieży podczas malowania farbami w plenerze. W tle rozproszona grupa osób.

Dzisiaj w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach odbył się piknik kulturalny połączony z dniem otwartym. Dyrektor ośrodka Anna Pająk przywitała zebranych gości i wspólnie z wicestarostą Sebastianem Nowakiem ogłosili oficjalne otwarcie pikniku. W wydarzeniu uczestniczyli także Stanisław Torbus i Krzysztof Łoziński z zarządu powiatu oraz naczelnik Ewa Lukosz. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje m.in. wodne tatuaże, malowanie twarzy, kącik artystyczno-plastyczny, watę cukrową, popcorn i inne. Młodzież rozegrała mecz piłki nożnej oraz zaprezentowała przygotowany program artystyczny. Gwiazdą spotkania była Bernadeta Kowalska z zespołem.