Podziękowania dla muzyków

Data publikacji: 1 czerwca 2023
grupa młodych chłopców w gabinecie starosty tarnogórskiego

Starosta Krystyna Kosmala spotkała się z uczniami, nauczycielami i dyrektorem tarnogórskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego. Starosta osobiście podziękowała za pomoc przy organizacji tegorocznych uroczystości trzeciomajowych. To właśnie ta grupa tarnogórskich młodych muzyków, przy wsparciu pedagogów uświetniła tegoroczne uroczystości.

Serdeczne podziękowania kierujemy dla dyrektora Grzegorza Waloszczyka, Iwony Drozdowskiej – kierownika sekcji instrumentów smyczkowych i gitary, a także nauczycielki klasy skrzypiec i jednocześnie dyrygentki orkiestry szkolnej i Śląskich Smyków pani Alicji Pacześniak – Słoty.

Młodym muzykom jeszcze raz dziękujemy, życzymy powodzenia na kolejnych szczeblach edukacji muzycznej i zapraszamy do skorzystania z zaproszeń do CEKUŚ na koncert Adam Snopka – także absolwenta tarnogórskiej szkoły muzycznej.

grupa młodych chłopców w gabinecie starosty tarnogórskiego