Narada z naczelnikami

Data publikacji: 19 września 2023
Grupa osób zgromadzona w dużej sali, podczas zebrania. Wszyscy zebrani siedzą przy stołach. W tle Sekretarz podczas przemowy, która stoi zwrócona twarzą do zebranych osób.

Podczas narady roboczej zarządu powiatu z naczelnikami i kierownikami komórek organizacyjnych Starosta Krystyna Kosmala podziękowała wszystkim pracownikom za bardzo dobre wykonywanie obowiązków służbowych i zaangażowanie, czego wynikiem jest otrzymanie kolejnego prestiżowego wyróżnienia ELoGE (European Label of Governance Excellence). Jak podkreśliła starosta- to dzięki wspólnej, ciężkiej pracy udało się osiągnąć kolejny sukces. W skali całego kraju certyfikat uzyskały jedynie 4 jednostki samorządu terytorialnego.

Szczególne wyrazy uznania i gratulacje złożono na ręce Sekretarz Barbary Machury za osobiste zaangażowanie oraz przygotowanie urzędu do sukcesu jakim jest uzyskanie ELoGE na kolejne dwa lata.