25-lecie Powiatu Tarnogórskiego

Data publikacji: 14 listopada 2023
osoby stoją podczas uroczystej gali

Obchody 25-lecia Powiatu Tarnogórskiego zainaugurowała uroczysta gala, która odbyła się 10 listopada br. w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie. Wydarzenie było okazją do złożenia podziękowań, gratulacji oraz uhonorowania zasłużonych pracowników starostwa złotymi i srebrnymi medalami za długoletnią służbę.

„10 listopada 1998 roku odbyła się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Powiatu Tarnogórskiego, w której uczestniczyło wówczas 50 radnych reprezentujących wszystkie 9 gmin. (…) Podsumowując mijające 25 lat możemy odważnie spoglądać w przyszłość. Jestem przekonana, że kolejne lata naszej wspólnej pracy zaowocują nowymi przedsięwzięciami, które służyć będą rozwojowi Powiatu Tarnogórskiemu i jego mieszkańcom” – mówiła podczas gali starosta Krystyna Kosmala.

Starosta podziękowała wszystkim pracownikom, przedstawicielom instytucji i firm współpracujących z powiatem, byłym i obecnym radnym, przewodniczącym rady, starostom i członkom zarządów, a także wójtom, burmistrzom, kadrze zarządzającej oraz pracownikom wszystkich jednostek organizacyjnych powiatu- w tym służb, inspekcji i straży.
Galę uświetnił występ artystyczny Śląskich Smyków oraz show w wykonaniu Adama Snopka.

Call Now ButtonZadzwoń teraz