Punkt konsultacyjny dla ósmoklasistów

Data publikacji: 26 stycznia 2024
Kobieta przegląda katalog siedząc przy biurku. Po drugie, stronie biurka siedzi kobieta o długich, ciemnych włosach. Na biurku znajdują się dokumenty.

Specjalnie dla ósmoklasistów otwieramy tymczasowy Punkt Konsultacyjny. W przygotowanym dla uczniów oraz ich rodziców Punkcie, zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat jedenastu! różnych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Tarnogórski.

Jesteśmy powiatem oferującym wielką różnorodność nauki w jednym, dobrze skomunikowanym i przyjaznym dla młodzieży miejscu, jakim są Tarnowskie Góry.

Zainteresowanych zapraszamy podczas ferii zimowych 2024:
– miejsce Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach ul. Karłuszowiec 5.

W dniach 29 styczeń do 2 luty w Biurze Kultury i Kontaktów z Mediami pok. 207, w godzinach 10.00-12.00, nr. telefonu: 32-285-82-30,

W dniach 5 luty- 9 luty w Wydziale Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi, pok. 4 i 5, w godzinach 10.00-12.00, nr telefonu : 32-381-37-69, 32-381-87-61,

Konsultacje są darmowe i mogą z nich skorzystać wszyscy ósmoklasiści zainteresowani podjęciem nauki w tarnogórskich szkołach ponadpodstawowych, bez względu na miejsce zamieszkania.

Przekaż informację dalej – udostępnij

Zaproś swoich znajomych i przyjaciół do nauki w naszym powiecie. #uczęsięwtg

Informacje dostępne na naszej stronie www.powiat.tarnogorski.pl w zakładce #uczęsięwtg oraz na platformie tiktok uczesiewtg

Na miejscu nasi pracownicy postarają się udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania związane z kolejnym etapem kształcenia w szkołach ponadpodstawowych.