Dodatkowe miliony na remonty dróg

Data publikacji: 23 lutego 2024
radni podczas sesji na sali sesyjnej

22 lutego odbyła się już kolejna w tym roku sesja Rady Powiatu Tarnogórskiego. Podczas sesji radni podjęli decyzje dotyczące m.in. poprawy infrastruktury drogowej. Udało się to poprzez podjęcie uchwały o przeznaczeniu dodatkowych środków na remonty dróg powiatowych w kwocie prawie 1,5 miliona złotych oraz w kwocie prawie kolejnego 1 miliona złotych na dotacje dla gmin na przeprowadzanie remontów.

Radni podziękowali i złożyli gratulacje długoletnim pracownikom starostwa: Pani Alinie Szafrudze, która ostatnie 25 lat pełniła obowiązki służbowe w wydziale geodezji starostwa, przy czym pracowała zawodowo w geodezji aż 40 lat ! Gratulacje odebrał także Pan Janusz Gwóźdź, który był wieloletnim pracownikiem wydziału komunikacji.
Wyżej wymienieni urzędnicy zakończyli karierę zawodową i przeszli na zasłużoną emeryturę. Podziękowania oraz słowa uznania za wkład w działalność urzędu złożyli starosta wraz z członkami zarządu oraz przewodniczący rady wraz z wiceprzewodniczącymi.

Życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia i realizacji swoich pasji.