Targi Pracy 2024

Data publikacji: 18 kwietnia 2024
awatar targi pracy 25.04.2024 godz.10-12

Zapraszamy na tegoroczne Targi Pracy, które odbędą się w dniu 25 kwietnia 2024 roku w siedzibie Tarnogórskie Centrum Kultury przy ul. Sobieskiego 7 w godzinach od 10.00 do 12.00.

Targi są doskonałą okazją dla firm i instytucji, które – oprócz upowszechniania ofert zatrudnienia, stażu, praktyk czy szkoleń – chcą zaprezentować się jako atrakcyjny i godny zaufania pracodawca i partner. Z kolei osoby odwiedzające targi mają możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, porównywania ich oraz poznania potencjalnego pracodawcy. Udział w takim przedsięwzięciu jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi kosztami – zarówno dla pracodawców, jak i poszukujących zatrudnienia.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza pracodawców i partnerów działających na rynku pracy zainteresowanych uczestnictwem w tegorocznych Targach. Kontakt pod numerem tel. 32 285 50 38 wew. 145 lub 122 lub e-mail: targi2024@pup-tg.pl do dnia 19 kwietnia bieżącego roku z uwagi na kwestie organizacyjne.

Honorowy patronat nad Targami objęła Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach.