Finał Powiatowego Turnieju BRD

Data publikacji: 17 maja 2024
Starosta z młodzieżą i Wójtem Gminy Ożarowice stoją przed powiatowym banerem.

Dzisiaj w siedzibie tarnogórskiego starostwa podsumowano Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym pod patronatem Starosty Tarnogórskiego.
Poszczególne etapy konkursu składały się z testu wiedzy na temat prawa ruchu drogowego, a także części praktycznej, gdzie uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością jazdy na rowerze. W trakcie konkursowych zmagań zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy będą reprezentować nasz powiat oraz swoje szkoły w dalszych częściach turnieju.
Gratulacje i nagrody zwycięzcom wręczył Starosta Adam Chmiel, Burmistrz Arkadiusz Czech, Wójt Gminy Ożarowice Grzegorz Czapla, a także Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego tarnogórskiej komendy podkom. Michał Dzierka.

WYNIKI:
Szkoły podstawowe grupa młodsza:
I Szkoła Podstawowa w Zendku
II Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowskich Górach
III Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowskich Górach

Szkoły podstawowe grupa starsza:
I Szkoła Podstawowa w Zendku
II Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnowskich Górach
III Szkoła Podstawowa nr 11 w Tarnowskich Górach

Najlepszymi uczestnikami indywidualnymi zostało rodzeństwo:
Dominik Kocot i Maja Kocot- uczniowie Szkoły Podstawowej w Zendku

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia w dalszym etapie turnieju.