IX edycja Budżetu Partycypacyjnego

Data publikacji: 20 maja 2024
Masz pomysł na zmiany w powiecie tarnogórskim ? Weź udział w budżecie partycypacyjnym.

Szanowni Państwo! Rusza kolejna, już IX edycja Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego. Do dyspozycji mieszkańców kwota 600 tysięcy złotych. Dzięki budżetowi partycypacyjnemu, każdy będzie mógł samodzielnie zgłosić, a potem zadecydować w głosowaniu, na jak cel powyższe pieniądze zostaną wydane.

budżet partycypacyjny 2024 kalendarz

Co warto wiedzieć o Budżecie Partycypacyjnym?

To wydzielona część budżetu Powiatu Tarnogórskiego, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy. W tym roku do dyspozycji jest 600 tys. złotych.

Co daje udział w Budżecie Partycypacyjnym?

Masz możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu Powiatu. Masz realną szansę zrealizować własne pomysły oraz zmienić wizerunek Twojego otoczenia. To Twój wkład w rozwój Powiatu!

Kto może wziąć udział?

W procesie budżetu partycypacyjnego może uczestniczyć każdy mieszkaniec powiatu tarnogórskiego.

Jak włączyć się w Budżet Partycypacyjny?

Możesz zgłosić własny projekt.

Dowiedz się, jak zgłosić projekt na specjalnie przygotowanej stronie internetowej:

Budżet Partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego

budżet partycypacyjny 2024 terminy