Podsumowanie rajdu

Data publikacji: 27 maja 2024
wspólne zdjęcie dwóch mężczyzn podczas podziękowania

W minionym tygodniu gościliśmy przedstawicieli partnerskiego powiatu Erlangen Hochstadt. Podsumowanie rajdu rowerowego było okazją do rozmów na temat współpracy oraz planów dotyczących wspólnej integracji, w tym organizacji wydarzeń z udziałem mieszkańców partnerskich powiatów.

W przyszłym roku przypada 20-lecie partnerstwa, dlatego zaplanowanie wydarzeń musi być znacząco wcześniej – zaznaczył starosta Adam Chmiel podczas spotkania. Dla każdej ze stron będzie to wydarzenie mające na celu przybliżenie i pokazanie tego jak się żyje w powiecie, a także promocji walorów turystycznych i społecznych – podkreślił starosta.

Wicestarosta Manfred Bachmayer podziękował staroście, członkom zarządu powiatu oraz przewodniczącemu rady za przyjęcie i współorganizację rajdu rowerowego. Jednocześnie zaprosił do współpracy w ramach przygotowania do przyszłorocznych obchodów 20-lecia partnerstwa.