Aktywny 50+ Postaw na SIEBIE

Data publikacji: 5 czerwca 2024
Plakat_50+

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza, wszystkie zainteresowane osoby powyżej 50 roku życia, na spotkanie informacyjne pn. Aktywny 50 + Postaw na SIEBIE.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który przedstawi zasady przejścia na emeryturę i możliwości pracy na niej.
Doradcy zawodowi Urzędu Pracy zaprezentują instrumenty wspierające zatrudnienie, możliwości nabywania nowych kwalifikacji oraz podejmowania pracy. Będzie można również dowiedzieć się jak zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Spotkanie odbędzie się 20 czerwca o godzinie 10.00 w Kompleksie Zamkowym w Starych Tarnowicach, ul. Pyskowicka 39

Status osoby bezrobotnej nie jest wymagany. Natomiast ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie chęci udziału osobiście u doradcy klienta w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach, ul. Towarowa 1 lub telefonicznie tel. 32 285 50 38 wew. 122.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Plakat_50+