Jubileusz 60-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Krzysztofa Respondka

Data publikacji: 6 czerwca 2024
uroczystości 60-lecia szkoły

Dzisiejsze uroczystości, z okazji Jubileuszu 60-lecia powstania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Tarnowskich Górach i nadaniu imienia Krzysztofa Respondka szkole, były okazją do składania gratulacji, podziękowań oraz występów artystycznych. Był też smaczny tort, który przygotowała rada rodziców, a także wiele innych atrakcji dla najmłodszych, rodziców, dla byłych pracowników i wychowanków szkoły.

Ciepłe słowa i gratulacje dla całej kadry ośrodka oraz dla pani dyrektor Anny Pająk skierowały w swoich przemówieniach, wicestarosta Anna Kubica oraz wiceprzewodnicząca rady Monika Dolnicka-Celary. Panie wraz z członkiem zarządu powiatu Dariuszem Szopą przekazały kwiaty oraz pamiątkowe zdjęcie patrona szkoły dla pani dyrektor oraz żonie Krzysztofa Respondka.

Artystyczne występy oraz podziękowania przyjaciół śp. Krzysztofa Respondka były wyrazem uznania dla wszystkich, którzy przyczynili się do Jubileuszu oraz wybrania patrona szkole.