Krzysztof Respondek patronem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 6 czerwca 2024
uroczystości z okazji 60 lecia SOSW w Tarnowskich Górach

Krzysztof Respondek patronem Specjalnego Ośrodka Szklono Wychowawczego w Tarnowskich Górach. Uroczystość nadania imienia powiązana była z obchodami Jubileuszu 60-lecia powstania szkoły. Dzisiejsze świętowanie rozpoczęło się mszą świętą w kościele pw św. Józefa Robotnika. Po mszy uczestnicy złożyli kwiaty i znicze na grobie śp. Krzysztofa Respondka oddając cześć patronowi.
W uroczystości uczestniczyli pracownicy, rodzice, uczniowie ośrodka oraz dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, a także przyjaciele szkoły. Powiat reprezentowali wicestarosta Anna Kubica, członek zarządu Dariusz Szopa oraz wiceprzewodnicząca rady powiatu Monika Dolnicka-Celary.