Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej…

Data publikacji: 7 czerwca 2024
awatar bezpłatne porady prawne, w tle książka i drewniany sędziowski młotek

Potrzebujesz pomocy prawnika, doradcy, mediatora? Jesteś w trudnej sytuacji życiowej, masz problem w rozłożeniu długu na raty, w spłacie pożyczek „chwilówek”, kłopoty mieszkaniowe, grozi ci eksmisja, masz problemy pracownicze, z egzekucją alimentów, odziedziczyłeś długi, nie wiesz do jakiego urzędu pójść po pomoc lub masz inne problemy związane ze sprawami życia codziennego?
Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji w jednym z punktów darmowej pomocy prawnej prowadzonych przez Powiat Tarnogórski. Punkty zlokalizowane są w Tarnowskich Górach, Kaletach, Tąpkowicach, Tworogu, Świerklańcu, Wieszowie i Radzionkowie.

Wizyty należy umawiać pod numerem telefonu 032 381-37-76 w dniach i godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego
w Tarnowskich Górach:
– poniedziałek, środa, czwartek – od godz. 7.00 do godz. 15.00
– wtorek od godz. 8.00 do godz. 17.00
– piątek od godz. 7.00 do godz. 14.00.
Lista punktów oraz godziny otwarcia znajdują się na stronie internetowej www.tarnogorski.pl, oraz www.bip.tarnogorski.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna.