Plener w Erlangen-Höchstadt

Data publikacji: 12 czerwca 2024
Grupa osób stojących obok siebie, które trzymają przed sobą duży baner z logo Powiatu Tarnogórskiego i Erlangen-Grupa osób przed dużym budynkiem. Przed grupą osób baner z logo Powiatu Tarnogórskiego i Erlangen-Höchstadt.. W tle zabudowania.

W dniach 1-9 czerwca w partnerskim powiecie Erlangen- Höchstadt odbył się Międzynarodowy Plener Artystyczny, w którym uczestniczyło 6 tarnogórskich artystów ze Stowarzyszenia Artystów Śląskich StAŚ. Uczestnicy zakwaterowani byli w Hotelu Zum Löwenbräu w Adelsdorf. Podczas pleneru grupa artystów z powiatu tarnogórskiego razem z niemieckimi przyjaciółmi malowała miejscowości Herzogenaurach, Eckental, Heroldsberg, Baiersdorf oraz Höchstadt, gdzie odbyło się oficjalne zakończenie pleneru.