Wojewódzkie Zakończenie Roku Szkolnego

Data publikacji: 25 czerwca 2024
Grupa osób w przestronnej sali.

21 czerwca w Operze Śląskiej w Bytomiu odbyło się Wojewódzkie Zakończenie Roku Szkolnego, które zorganizowało Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Na zaproszenie Śląskiej Kurator Oświaty w uroczystości uczestniczył Starosta Adam Chmiel oraz członek zarządu Dariusz Szopa. Program wydarzenia uświetniły występy artystyczne uczniów szkół z naszego regionu. Wręczono osiemnaście tytułów „Ambasadora Szkoły”, przyznawanych za wyjątkowe osiągnięcia i będących uhonorowaniem wysiłku włożonego w osiągnięcie sukcesu.

Tytuł Ambasadora Szkoły otrzymali także uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Radzionkowie- Mateusz Grzeszczyk oraz Sebastian Mańka. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.