Zamknięta DK 11. Zalecany objazd A1 i DK46

Data publikacji: 9 lipca 2024
komunikat objazd dla kierowców

W związku z zamknięciem przejazdu drogowo-kolejowego w ciągu DK 11, w miejscowości Kokotek (trasa Tarnowskie Góry – Lubliniec), przypominamy kierowcom o zmianach w organizacji ruchu oraz wyznaczonym objazdem. Od Lublińca: drogami DK46 i autostradą A1 ( od węzła Blachownia do Bytomia ), od strony Tarnowskich Gór: drogami autostrada A1 (od Bytomia do węzła w Blachowni), DK46, obwodnica Lublińca. Objazd obowiązuje na czas remontu czyli do końca lipca br.

GDDKiA na swojej stronie szczegółowo informuje o czasowych utrudnieniach, link: https://drogi.gddkia.gov.pl/informacje-drogowe/lista-utrudnien

Jednocześnie informujemy, że w porozumieniu z Wójtem Gminy Krupski Młyn, Zarządem Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach i Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach, na drogach powiatowych przebiegających przez gminę Krupski Młyn wprowadziliśmy czasowe ograniczenie prędkości – do 40km/h. O ograniczeniu zostały poinformowane służy ruchu drogowego w celu skierowania w ten rejon dodatkowych patoli.

Prosimy kierowców (w szczególności samochodów ciężarowych) o stosowanie się do wyznaczonego przez GDDKiA objazdu, a kierowców, którzy nie skorzystali z objazdu i przejeżdżających przez teren gminy Krupski Młyn o stosowanie się do wprowadzonych ograniczeń.

Zadzwoń teraz