Złóż wniosek o stypendium

Data publikacji: 6 sierpnia 2024
STYPENDIA AWATAR

Informujemy, że do 31 sierpnia br. w kancelarii Starostwa Powiatowego ul. Karłuszowiec 5, parter, pokój nr 1) można składać wnioski o przyznanie stypendium dla uzdolnionej młodzieży.

O stypendia mogą ubiegać się uczniowie szkół ponadpodstawowych, pobierający naukę na terenie powiatu tarnogórskiego.Stypendium jest przyznawane uczniowi, który w roku szkolnym poprzedzającym uzyskanie stypendium uzyskał średnią z ocen co najmniej 5,4 lub zdobył tytuł laureata, finalisty olimpiady, konkursu, turnieju na szczeblu krajowym lub międzynarodowym.

Warunki uzyskania stypendium dla młodzieży określa uchwała nr III/50/2024 RADY POWIATU TARNOGÓRSKIEGO z dnia 18 czerwca 2024 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu przyznawania Stypendium Powiatu Tarnogórskiego.

Dodatkowe informacje dotyczące stypendiów można uzyskać w Wydziale Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi pod numerem telefonu 32 381 37 69.

Link do BIP: Uchwała