Podpisanie umowy w sprawie budowy mostu w Kaletach

Data publikacji: 14 sierpnia 2024
Grupa osób stoi przy banerze z logo i napisem powiat tarnogórski. Po prawej stronie znajdują się trzy flagi na stojaku: flaga polski, powiatu i UE.

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach w obecności Wicestarosty Anny Kubicy oraz Członka Zarządu Powiatu Dariusza Szopy podpisano umowę dotyczącą kolejnej inwestycji na terenie powiatu pn. „Budowa mostu w ciągu ulicy Drozdka w drodze powiatowej 2352 S nad rzeką Mała Panew w Kaletach”.

W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia, jak również osoby reprezentujące wykonawcę przedmiotowego zadania.

Wartość inwestycji wynosi 7 071 270,00 zł, zadanie to jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład program Inwestycji Strategicznych.

Przedmiotem zadania jest zaprojektowanie i budowa mostu w ciągu ulicy Drozdka w drodze powiatowej nr 3252 S nad rzeką Mała Panew w Kaletach.

Planowo inwestycja ma zostać zakończona w 2026 roku.