Starosta Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel na uroczystości Ślubowania Klasy Pierwszej w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II.

Data publikacji: 14 października 2024

W piątek, 11 października, Starosta Adam Chmiel oraz Pani Ewa Lukosz, Naczelnik Wydziału Kontroli i Zarządzania Jednostkami Oświatowymi mieli przyjemność wziąć udział w uroczystym Ślubowaniu Klasy Pierwszej w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach. To wyjątkowe wydarzenie było połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej, co nadało mu szczególnego znaczenia.

Podczas uroczystości, oprócz ślubowania, wręczono podziękowania i wyróżnienia dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. Była to doskonała okazja, aby docenić ich zaangażowanie, poświęcenie i codzienny trud wkładany w edukację oraz wychowanie młodzieży. To dzięki ich pracy uczniowie mają możliwość nie tylko zdobywania wiedzy, ale także rozwijania swoich talentów i zainteresowań.

Uczniowie mieli również okazję zaprezentować się w przygotowanej części artystycznej, pokazując swoje umiejętności oraz kreatywność. Ich występy stanowiły piękne uzupełnienie uroczystości i dodały jej wyjątkowego charakteru.

Uroczystość była nie tylko świętem młodzieży, ale także hołdem dla wszystkich, którzy dbają o rozwój i przyszłość młodych ludzi. Był to moment pełen emocji, wzruszeń i wspólnego świętowania zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.