Turniej Brydżowy o Puchar Starosty

Data publikacji: 19 października 2024

W sobotę, 19 października mieliśmy zaszczyt gościć na wyjątkowym wydarzeniu – Turnieju Brydżowym o Puchar Starosty organizowanym przez Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku. Władze Powiatu reprezentowała Pani Wicestarosta Anna Kubica.

Każda forma aktywizacji naszych seniorów jest dla nas niezwykle istotna, dlatego z radością wspieramy inicjatywy, które dają możliwość rozwijania pasji i integracji międzypokoleniowej.

Doceniamy nie tylko determinację wszystkich zawodników, ale także ich pozytywne podejście i zaangażowanie. Seniorzy są prawdziwym skarbem naszej społeczności, a ich aktywność jest dla nas inspiracją.

Cieszymy się, że Starostwo Powiatowe mogło wesprzeć organizację tego wydarzenia i przyczynić się do promowania zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy.