Jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia Integracyjnego Zespołu Muzycznego „Tolerancja”

Data publikacji: 22 października 2024

21 października Starosta Powiatu Tarnogórskiego, Adam Chmiel, miał zaszczyt wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – jubileuszowym koncercie z okazji 20-lecia istnienia Integracyjnego Zespołu Muzycznego „Tolerancja”.

Zespół Tolerancja przez dwie dekady swojej działalności nie tylko promuje muzykę, ale również łączy pokolenia i społeczności, budując mosty zrozumienia i wzajemnej akceptacji. Działając pod skrzydłami Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, zespół jest przykładem, jak integracja poprzez sztukę może zmieniać życie i wspierać rozwój młodych talentów, niezależnie od ich różnic.

Jubileuszowy koncert był pełen wzruszeń i niezapomnianych występów, które podkreśliły znaczenie tolerancji, współpracy i wspólnoty.

Gratulujemy zespołowi pięknej historii i życzymy kolejnych lat sukcesów oraz inspirujących projektów!